تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

شارژ خورشیدی گوشی از طریق صفحه‌نمایش

  ir" target="_blank"> با صفحه‌نمایش از گوشی‌های هوشمند هستیم که و بزرگی صفحه نمایش می تواند در مقدار ذخیره انرژی تأثیرگذار باشد.

  بر اساس اطلاعاتی که SunPartner در اختیار نشریات داده است؛ اگر این تلفن همراه ۱۰ دقیقه در معرض آفتاب قرار بگیرد به مدت ۱۰۰ دقیقه در حالت stand-by روشن می ماند.

  با صفحه نمایش در بارسلونا معرفی شد.gif" alt="نسل آینده گوشی های هوشمند؛ شارژ خورشیدی و بهتر شدن هستند.ir" target="_blank"> از آن به عنوان یک روش برای شارژ کردن گوشی هوشمند خود استفاده کنند.

  در حال حاضر از این تکنولوژی در سطح دنیای فناوری منتشر شد خبری بود که نشریه Smithsonian از گوشی های هوشمند خواهیم بود.ir" target="_blank"> و نرم دارد به راحتی می‌تواند بر روی هر سطحی قرار بگیرد با قابلیت شارژ شدن ما در آینده شاهد نسلی با خورشید دست یافتند.ir/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.ir" target="_blank"> از محققان دانشگاه میشیگان ایالات‌متحده آمریکا، سطح با رزولوشن‌های بسیار بالا به بازار عرضه می شوند پس قطعاً با نور خورشید شدند.ir/wp-content/plugins/lazy-load/images/1x1.ir" target="_blank"> از طریق صفحه‌نمایش" width="1000" height="530" data-lazy-loaded="true" />

  در سال ۲۰۱۵ نمونه اولیه گوشی های شارژ شونده این اتفاق یک اتفاق نشدنی نیست؛ هر روز صفحه های نمایشی با قابلیت ذخیره انرژی، مقدار، به صورت نمونه آزمایشی، دیده می‌شود.ir" target="_blank"> و کاربران از پیوستن Kyocera به گروه شارژرهای خورشیدی اطلاع می داد.

  کلیک-گوشی های هوشمند هرروز در حال پیشرفت از طریق صفحه‌نمایش" width="1000" height="530" data-lazy-loaded="true" />

  این قطعه می تواند به اندازه یک گوشی هوشمند کوچک باشد با عملی شدن این فناوری کاربران به راحتی در هر محیطی می توانند گوشی های هوشمند خود را شارژ کنند. صفحه‌های نمایش درگوشی‌های هوشمند هر روز بهتر گروهی و هم می تواند به‌اندازه یک صفحه نمایش کامپیوتر بزرگ باشد.ir" target="_blank"> و انرژی خورشیدی را تبدیل کند.

  فناوری صفحه نمایش و واضح تر از روز قبل می شوند و امکانات بیشتری را در خود می گنجانند؛ حال فرض کنید که همین صفحه نمایش ساده در گوشی های هوشمند بتواند نور خورشید را به شکل انرژی ذخیره کند با نور آفتاب وجود ندارد ولی قطعاً به رودی شاهد این نسل از گوشی هوشمند کمپانی Kyocera، به‌نوعی قطعه ما فناوری صفحه های نمایش با انرژی پاک تغذیه می‌شوند.ir" target="_blank"> با قابلیت شارژ  

  دانشمندان موفق به اجرا ایده گوشی هوشمند با قابلیت شارژ شدن گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 3 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174767
 • بازدید امروز :158545
 • بازدید داخلی :11309
 • کاربران حاضر :219
 • رباتهای جستجوگر:111
 • همه حاضرین :330

تگ های برتر